„Z miłości do dziecka” – Odcinek 10: Powrót do domu

W 10. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Pedro odwiedza syna po operacji. Emisja w poniedziałek 15 lutego 2021 o godz. 16.00 w Czwórce.

Gabriela mówi Inés, że Samuel traktuje ją jak przyjaciółkę, a naprawdę kocha Rosę. Ernesto nie chce jeszcze mówić Nicolasowi, że został adoptowany, ani zwłaszcza wyjawiać mu tożsamości jego biologicznego ojca. Andrea organizuje spotkanie Alfreda z Moniką, co wzbudza zazdrość Horacia. Rosa nie dopuszcza Gabrieli do Samuela. Ernesto złości się na ojca, gdy ten radzi, żeby wyjawił synowi prawdę. Irene namawia Ernesta do pozostania przy swoim. Wmawia mu, że jeśli się ugnie, będzie musiał powiedzieć mu także o Pedrze. Nelson szuka sposobu na ściągnięcie klientów do warsztatu.

Ernesto zmienia zdanie. Proponuje żonie, że odbędą szczerą rozmowę z synem gdy wróci do zdrowia. Ma nadzieję, że wyjawienie prawdy umocni łączące ich więzi. Nelson cieszy się z wiadomości, że jego córka wróciła do Pedra i planują się pobrać. W trakcie zabawy z synem Ernesto niszczy samochód podarowany chłopcu przez Pedra. Gabriela w końcu spotyka się z Samuelem. Wyjawia mu, że Rosa nie chciała jej do niego dopuścić. Samuel jest zaskoczony zachowaniem Rosy.

Mónica oznajmia Horaciowi, że zmęczyło ją czekanie aż rozwiedzie się z Andreą i postanowiła dać sobie szansę z Alfredem. Rosa wyznaje Samuelowi, że nie wspominała mu o wizycie Gabrieli, ponieważ ogarnęła ją zazdrość. Samuel zapewnia ją, że jego i Gabrielę łączy jedynie przyjaźń. Nicolás zostaje wypisany ze szpitala. Radosna wiadomość dociera do Pedra.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dzieckaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.