„Zbuntowany anioł” – Odcinek 1: Milagros poznaje Iva

W 1. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Milagros i Ivo wpadają na siebie na dyskotece. Emisja 1 lutego o godz. 11.00 w TV Puls.

Milagros jest sierotą, wychowaną w klasztorze przez zakonnice. Ponieważ niebawem skończy 18 lat, musi opuścić przytułek i rozpocząć dorosłe życie. Ojciec Manuel i matka przełożona próbują znaleźć dla niej nowy dom, lecz dziewczyna skutecznie zniechęca do siebie każdego, komu zostaje przedstawiona. Chce dalej mieszkać w sierocińcu, który nazywa domem, razem z przyjaciółką Glorią, grać w piłkę nożną i płatać figle.

Rodzina Di Carlo, rozsławiona dzięki firmie budowlanej, choć cieszy się powszechnym szanowaniem i sprawia wrażenie szczęśliwej, jest daleka od ideału. Luisa i Federico od lat nie potrafią znaleźć wspólnego języka. Ona topi swoje smutki w alkoholu, a on szuka pociechy w towarzystwie sekretarki, Andrei. Ich dzieci, Ivo i Victoria, są rozkapryszonymi bogaczami. Seniorka rodu, Angélica, od lat nie opuszcza murów swojego domu, podobnie jak Pablo, bratanek Luisy. Przykuty do wózka inwalidzkiego młodzieniec odciął się od świata po tragicznym wypadku samochodowym, w którym zginęła jego narzeczona i matka, zaś winą za nieostrożną jazdę obarcza własnego ojca, Damiána.

Milagros namawia Glorię na nocny wypad do dyskoteki. Przypadkowo w to samo miejsce wybierają się Ivo i jego kolega Bobby. Tak dochodzi do pierwszego spotkania sieroty i bogatego panicza. Następnego dnia Ivo staje ponownie twarzą w twarz Milagros, lecz nie rozpoznaje jej. Ubrana w znoszone łachy z włosami schowanymi pod czapką w niczym nie przypomina atrakcyjnej dziewczyny z dyskoteki. Mylnie bierze ją za chłopaka, przez co zostaje oblany sokiem. Traf chce, że wpadają na siebie raz jeszcze. Ivo ma dość wulgarnego zachowania Cholito i postanawia się z nią rozmówić…

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/zbuntowany-aniolTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.