Milagros jest sierotą, wychowaną w klasztorze przez zakonnice. Ponieważ niebawem skończy 18 lat, musi opuścić przytułek i rozpocząć dorosłe życie. Ojciec Manuel i matka przełożona próbują znaleźć dla niej nowy dom, lecz dziewczyna skutecznie zniechęca do siebie każdego, komu zostaje przedstawiona. Chce dalej mieszkać w sierocińcu, który nazywa domem, razem z przyjaciółką Glorią, grać w piłkę nożną i płatać figle.

Rodzina Di Carlo, rozsławiona dzięki firmie budowlanej, choć cieszy się powszechnym szanowaniem i sprawia wrażenie szczęśliwej, jest daleka od ideału. Luisa i Federico od lat nie potrafią znaleźć wspólnego języka. Ona topi swoje smutki w alkoholu, a on szuka pociechy w towarzystwie sekretarki, Andrei. Ich dzieci, Ivo i Victoria, są rozkapryszonymi bogaczami. Seniorka rodu, Angélica, od lat nie opuszcza murów swojego domu, podobnie jak Pablo, bratanek Luisy. Przykuty do wózka inwalidzkiego młodzieniec odciął się od świata po tragicznym wypadku samochodowym, w którym zginęła jego narzeczona i matka, zaś winą za nieostrożną jazdę obarcza własnego ojca, Damiána.

Milagros namawia Glorię na nocny wypad do dyskoteki. Przypadkowo w to samo miejsce wybierają się Ivo i jego kolega Bobby. Tak dochodzi do pierwszego spotkania sieroty i bogatego panicza. Następnego dnia Ivo staje ponownie twarzą w twarz Milagros, lecz nie rozpoznaje jej. Ubrana w znoszone łachy z włosami schowanymi pod czapką w niczym nie przypomina atrakcyjnej dziewczyny z dyskoteki. Mylnie bierze ją za chłopaka, przez co zostaje oblany sokiem. Traf chce, że tych dwoje wpada na siebie raz jeszcze. Ivo ma dość wulgarnego zachowania Cholito i postanawia się z nią rozmówić…

Materiały novela.pl

“Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

[tabs tab1=”Zbuntowany anioł – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.