fot. Televisa

Johnny znajduje za wycieraczką liścik od Leona. Mateo zgłasza pretensje do Evy, że jego artykuł nie doczekał się publikacji. Ona wyjaśnia mężowi, że musiała wstrzymać jego tekst ze względu na porwanie Lucíi i Jacoba. Przypomina mu, że zadarli z największym szefem mafii w Meksyku i stawia ponad wszystko bezpieczeństwo rodziny oraz firmy. Renata ma wyrzuty sumienia, że przez alkohol nie pamięta pocałunku z Guillermem.

Octavio wytyka Beltranowi, że zaniedbuje pracę i pozwala studentom na przejmowanie jego roli. Chino, w ciele Beltrana, próbuje go zbyć. Renata odkrywa, że Guillermo także niewiele pamięta z przyjęcia. Johnny informuje inspektora Montillę o spotkaniu Lucíi z Armentą. Eva sądzi, że Lucía postępuje nierozsądnie, umawiając się ze swoim niedoszłym oprawcą, i może przypłacić to życiem. Armenta chwali Lucíę za jej śmiałą propozycję spotkania. Uprzedza jednak, że przebieg ich rozmowy zależy wyłącznie od niej.

Beltrán uświadamia Alicię, że jej syn dowiedział się o chorobie. Przyznaje, że obiecał chłopcu, że ocali mu życie. Żeby dotrzymać słowa, musi odnaleźć pieniądze ukryte w Stanach Zjednoczonych. Prosi kobietę, żeby mu zaufała.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grob


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.