fot. Televisa

Nicolás obchodzi piąte urodziny. Elena i Ernesto, jego adopcyjni rodzicie, starają się, aby chłopiec spędził niezapomniany dzień. Nicolás marzy o wakacjach nad morzem. Mija rok. Rodzina ponownie zbiera się, aby świętować urodziny Nicolasa, lecz tym razem wszystko wygląda inaczej. Chłopiec nie chce już wypowiadać życzenia, ponieważ nie wierzy w jego spełnienie. Od pewnego czasu zmuszany jest do regularnych wizyt w szpitalu z powodu białaczki. Także tego dnia dostaje krwotoku i potrzebuje pomocy lekarza. Tylko dzięki przeszczepowi jego życie może wrócić do normalności, jednak dotąd nie znalazł się dawca gotowy oddać mu szpik.

Rodzice adopcyjni Nicolasa postanawiają odszukać Sofíę, matkę biologiczną ich syna. Matka przełożona z sierocińca, w którym kobieta go urodziła, podaje im jej adres. Stamtąd zostają skierowani do jej przyjaciółki, która informuje ich o wyjeździe Sofíi do Stanów Zjednoczonych oraz podaje namiar na Pedra Garrida, biologicznego ojca Nicolasa. Pedro pracuje jako mechanik w warsztacie samochodowym. Jest związany z córką właściciela. Gdy Elena i Ernesto zwracają się do niego po pomoc, on próbuje ich zbyć. Zdesperowani rodzice nie ustępują. Dopiero za trzecim razem Pedro zgadza się ich wysłuchać. Ernesto wręcza Pedrowi czek, aby wykonał test DNA na potwierdzenie ojcostwa.

Pedro zwraca czek Elenie. Poruszony jej historią i troską o chorego syna postanawia dobrowolnie poddać się badaniu. Ma nadzieję, że wynik okaże się pozytywny i będzie mógł pomóc choremu chłopcu. Elena z radością oznajmia synowi, że znalazł się dawca. Nicolás wita swojego wybawcę szczerym uściskiem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.