Marina przypomina Albertowi, że wiedzie idealne życie, ma pracę o jakiej zawsze marzył i narzeczoną godną noszenia nazwiska Ocaranza. On śpieszy z wyjaśnieniem, że zerwał kontakt z Luisem, zaś odkąd przestali być małżeństwem, nie zaznał już szczęścia. Luis żali się żonie, że Alberto go wystawił i publicznie wyrzekł się ich, zrywając tym samym dane mu słowo. Prudencia wyjaśnia mu, że Alberto nie skłamał, mówiąc że nie są jego rodzicami. Przypomina mężowi, że również nie dotrzymał umowy, gdyż nie uznał Mariny za swoją córkę. Luis zrzuca winę na Marinę, która odrzuciła jego propozycję.

Marina i Alberto przyznają między sobą, że chociaż bardzo się zranili, wciąż się kochają. Dochodzi między nimi nawet do pocałunku. Po nim Marina wyjawia Albertowi, że uraz jaki pozostawił, odtrącając ją i jej syna, jest silniejszy niż miłość, jaką do niego czuje. Prosi go, żeby odszedł i pomógł jej o sobie zapomnieć. Alberto odpowiada, że nie zrobi tego, ponieważ ją kocha. Lucrecia przygląda im się z oddali.

Lucrecia wspomina przy Prudencii i Albercie, że Marina jest zainteresowana Ricardem. Prudencia wyjawia Lucrecii, że Marina jest córką jej i Luisa. Dodaje, że pragnie dla niej szczęścia i cieszyłaby się, gdyby zakochała się w doktorze Bazánie. Ricardo ma pretensje do Alberta o jego pocałunek z Mariną. Uważa, że zachował się nieuczciwie. Prudencia oznajmia doktorowi Muñozowi, że Marina jest jej córką oraz prosi, aby nigdy więcej nie wątpił w jej uczciwość. Doktor Zamudo prosi Alberta o rozmowę w cztery oczy.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.