„W stronę marzeń” – Odcinek 32: Nauka pływania

W 32. odcinku telenoweli „W stronę marzeń”: Carolina i Jonatas dowiadują się o wycieczce Elizy i Arthura. Emisja 11 stycznia 2019 o godz. 15.50 w iTVN .

Jojô przyznaje się ojcu, że podmieniła lekarstwa na cukierki. Eliza nabiera podejrzeń, że wszystko zostało ukartowane, gdy dziewczynka proponuje ojcu, żeby został na statku. Fabinho złości się na Leilę, gdy dowiaduje się, że umówiła się z Jonatasem. Jojô wypycha Elizę do morza, żeby Arthur wskoczył za nią do wody. Carolina przyznaje się przed Dorinhą, że w przeszłości spotykała się z Hugonem. Arthur udziela Elizie krótkiej lekcji nauki pływania.

Carolina złości się, oglądając nagranie ze wspólnego wypadu Elizy, Arthura i Jojô. Nakazuje Dornihii usunąć Elizę. Ona korzysta z przysługi, jaką winna jest jej Cassandra, i prosi ją, aby zaszkodziła Elizie podczas kolejnej próby. Cleide zawiadamia Jonatasa, że jakiś chłopak zadręcza Leilę. On wyciąga ją z opresji, narażając się w ten sposób Fabinhowi, który pojawia się niespodziewanie i wszczyna kłótnię. Jojô mówi ojcu, że powinien zostać narzeczonym Elizy. Jennifer pokazuje Jonatasowi nagranie z rejsu Elizy. Ten udaje się do domu Arthura, aby zażądać wyjaśnień od dziewczyny. Dochodzi do ostrej wymiany zdań. Ona wyprasza go za drzwi i zaczyna płakać.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

[tabs tab1=”W stronę marzeń – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.