„Maria z przedmieścia” – Odcinek 87: Ważny list

W 87. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Balbina dowiaduje się o zbrodniach Sorai. Emisja 11 stycznia 2019 o godz. 16.00 w Czwórce.

Luis Fernando usiłuje przetłumaczyć synowi, że nic go nie łączy z Sorayą i wcale nie zamierza się z nią żenić. Nando nie potrafi mu uwierzyć. María wyznaje Danielowi, że niczego nie pamięta. Prosi, żeby pozwolił jej zostać i dał pracę. Natalia wyjawia Cecilii, że Daniel odziedziczył spory majątek po żonie. Ona postanawia zbliżyć się do wdowca, żeby dobrać się do jego pieniędzy. Penélope żałuje krzywd, jakie wyrządziła Maríi. Docenia, że naraziła własne życie, żeby ją ocalić. Tita wraca do Meksyku. Jest smutna, gdyż nie miała okazji pożegnać się z matką za jej życia. Carlitos i Perlita skarżą się na opiekunkę. Cecilia zapowiada im, że wkrótce zaprowadzi w domu nowy porządku.

Sara mówi Maríi, że Daniel zlecił ustalenie jej tożsamości, aby mogła wrócić do rodziny. Cecilia wyznaje Danielowi, że od dawna jest w nim zakochana. Proponuje mu wprowadzenie pewnych zmian w domu, co wiąże się z poniesieniem kosztów. Sara sugeruje Danielowi, że María mogłaby zostać nianią jego dzieci. Dyrektorka Chávez informuje Gonzala, że kolejne zidentyfikowane ciało nie należało do Maríi. Balbina otwiera list napisany przed śmiercią przez doktora Mejíę. Dowiaduje się, że za jego śmierć oraz śmierć ojca Alicii odpowiada ta sama osoba – Soraya. Cecilia przyjmuje z grymasem wiadomość, że María będzie nową nianią dzieci Daniela. Kwaśna mina kobiety przypomina Maríi o Sorai.

Balbina zamierza oddać list doktora Mejíi w ręce policji, by ta pociągnęła winną do odpowiedzialności za popełnione zbrodnie. María zaczyna odzyskiwać wspomnienia. Gonzalo uprzedza Luisa Fernanda, że nawet jeśli María w cudowny sposób przeżyła pożar, nie wróci do niego, albowiem przyrzekła zostać jego żoną. Dyrektorka Chávez sądzi, że ostatnie niezidentyfikowane ciało może należeć do Refugio, a nie do Maríi. Gracia wyjawia więźniarkom, że María nie zginęła w pożarze. Agripina podupada na zdrowiu.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.