Doktor Zamudio zapewnia Lucrecię, że Isauro wydobrzeje po operacji, chociaż czego go długie i skomplikowane leczenie. Kobieta prosi lekarza, żeby nie wspominał o niczym Albertowi. On obiecuje dyskrecję. Luis skarży się żonie, że został odrzucony przez Toribia i jego przyjaciół, gdy poszedł go prosić o wybaczenie. Obarcza mężczyznę winą za to, że stracił kontakt z wnukiem. Prudencia uważa, że dobrze się stało, albowiem miałby zły wpływ na dziecko.

Paulino odwiedza Vanessę w szpitalu. Ona z radością oznajmia mu, że jest wolna i znów mogą się spotykać. On jednak studzi jej entuzjazm. Oznajmia, że ich związek należy do przeszłości. Teraz umawia się z dziewczyną, która go kocha i nie wstydzi się tego, kim jest. Erick pyta Marinę, dlaczego nie chciała wykonać badania na potwierdzenie ojcostwa. Yolanda zarzuca mu, że próbuje bronić Alberta. On wyjaśnia, że jego zdaniem oboje z Mariną popełnili błąd. Marina kończy dyskusję stwierdzeniem, że Alberto powinien był jej zaufać.

Alberto wyjawia Erickowi, że nigdy nie pobędzie się wątpliwości, czy Marina wydała na świat jego dziecko, czy Isaura.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.