„W stronę marzeń” – Odcinek 30: Ciąża Caroliny

W 30. odcinku telenoweli „W stronę marzeń”: Carolina sądzi, że zaszła w ciążę z Arthurem. Emisja 9 stycznia 2019 o godz. 15.50 w iTVN .

Lu robi sobie nadzieję, że Rafael jest nią zainteresowany. Przygotowuje mu śniadanie, ale on całuje ją w policzek i wychodzi. Carolina wyjawia Pietrowi, że prawdopodobnie zaszła w ciążę. Przy okazji dzieli się z nim swoim niezadowoleniem z faktu, że Eliza mieszka w domu Arthura. Jacaré poleca Riscadowi śledzić Rafaela. Fabinho zapiera się przed Jamaicą, że nic go nie łączy z Sofią. Florisval usiłuje dowiedzieć się, czy Rosángela z kimś się spotyka. Pod nieobecność Jonatasa przychodzi do jej domu i próbuje się do niej zbliżyć. Kobieta ulega jego zalotom i pozwala się pocałować. Zostają przyłapani przez Jonatasa, który zwraca się z pretensjami do matki. Florisvalowi udaje się wrócić do domu przed Mariestelą. Fabinho ujawnia swoją zazdrość o Leilę. Lili i Germano dowiadują się, że Sofia spoufalała się z przestępcami.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

[tabs tab1=”W stronę marzeń – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.