„Maria z przedmieścia” – Odcinek 85: Pożar w więzieniu

W 85. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: María zostaje zwolniona z aresztu. W więzieniu wybucha pożar. Emisja 9 stycznia 2019 o godz. 16.00 w Czwórce.

Mocno wcięty Luis Fernando zgadza się ożenić z Sorayą na złość Maríi. Gonzalo oznajmia Nandowi, że poślubi Maríę, gdy ta rozwiedzie się z Luisem Fernandem. Rosenda znęca się fizycznie nad Gracią. María zawiadamia o tym dyrektorkę zakładu karnego, która z miejsca zwalnia strażniczkę. Tita pragnie czym prędzej opuścić szpital, by wrócić do Meksyku. Ma nadzieję odzyskać ukochanego Alda.

Zapada decyzja o uwolnieniu Maríi. Gonzalo przekazuje nowinę Carlocie, która rozgłasza ją pośród domowników. Rodzina De la Vega planuje wyjść na powitanie Maríi. María prosi dyrektorkę zakładu karnego, żeby zdjęła karę nałożoną na Penélope. Kiedy obie zmierzają do karnej celi, w której przebywa więźniarka, w gabinecie dyrektorki wybucha pożar i szybko przedostaje się do kolejnych pomieszczeń. Zarówno więźniarki, jak i strażniczki próbują się ratować. Z pomocą przybywa im policja, straż pożarna i karetki. Nie obywa się bez ofiar.

Fernando oznajmia Nandowi, że podpisał papiery rozwodowe. Cztery więźniarki zostają uznane za zaginione, w tym María. Wiadomość o pożarze zostaje nagłośniona przez radio i telewizję. Soraya z radością obwieszcza pasierbicy i jej opiekunce, że nigdy więcej nie zobaczą Maríi. Dyrektorka zakładu karnego oznajmia rodzinie De la Vega, że María zginęła w pożarze.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.