Baldomero i Marina planują pozwać Luisa za nieumyślnie postrzelenie Toribia. Policjant uświadamia ich, że od incydentu upłynęło zbyt wiele lat i czyn uległ przedawnieniu. Paulino błaga Alberta, żeby pozwolił mu zobaczyć się z Vanessą. Ten okazuje zrozumienie dla przejętego życiem ukochanej mężczyzny. Zezwala mu na krótką wizytę oraz uprzedza o przyjściu Susany. Matka dziewczyny zastaje Paulina pochylonego nad łóżkiem córki. Ubliża mu, obwinia go o tragedię córki i wyrzuca za drzwi. On tymczasem wypomina jej, że nie zawahała się wydać córkę za mąż dla pieniędzy. Nazywa najgorszą matką na świecie.

Alberto zawiadamia Prudencię i Luisa o śmierci Edsona. Wspomina im, że matka zmarłego źle przyjęła tę wiadomość. Konieczne było podanie jej środka uspokajającego. Susana mówi Luisowi, że Vanessa skarżyła jej się na męża, który rzekomo znęcał się nad nią fizycznie. Luis przyznaje, że nie uważał Edsona za właściwego kandydata na męża dla Vanessy. Erasmo mówi Erickowi, że od dłuższego czasu spotyka się z Yolandą. Nakazuje mu trzymać się od niej na dystans. Paulino wspomina ojcu o wypadku Vanessy. Margarito przypomina synowi, że Vanessa wyszła za mąż i jest teraz w otoczeniu rodziny, zaś on związał się z Anitą. Paulino tłumaczy, że bardzo lubi Anitę, ale to Vanessa jest kobietą jego życia.

Luis opowiada Marinie, jak naprawdę doszło do postrzelenia Toribia. Marina zarzuca ojcu, że nawet teraz nie czuje ani krzty współczucia. Susana radzi Vanessie, żeby nie wspominała detektywowi, że tuż przed upadkiem wdała się w zażartą sprzeczkę z mężem.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.