„W stronę marzeń” – Odcinek 28: Zwycięstwa i porażki

W 28. odcinku telenoweli „W stronę marzeń”: Eliza wygrywa pierwszy etap konkursu. Emisja 7 stycznia 2019 o godz. 15.50 w iTVN .

Arthur usiłuje skontaktować się z Elizą. Złości się, gdy dziewczyna nie odbiera telefonu. Wysyła Maxa na przeszpiegi. Silas opowiada Elizie o pewnej bogaczce, która zainteresowała się żebrakiem. Cassandra oskarża Rafaela o faworyzowanie Any Pauli w konkursie. Jacaré i Braço włamują się do biura Rafela. Znajdują w nim zdjęcie Sofii. Dorinha nakrywa ich i wzywa policję. Eliza mówi Jojô, że nie interesuje ją Arthur. Obiecuje jednak dziewczynce, że po zakończeniu konkursu wciąż będą się widywały.

Lili znajduje wiadomość pozostawioną dla Sofii. Silas i Eusébia zastanawiają się, kto mógł być jej autorem. Lorenza próbuje sprowokować Carolinę. Jacaré posądza Sofię o zrujnowanie mu życia. Cassandra obawia się, że zostanie zdyskwalifikowana z konkursu. Jej przeczucia się sprawdzają. Odpada jako pierwsza, zaś Eliza zwycięża pierwszy etap. Débora posądza jedną z uczestniczek o złamanie regulaminu – zgłosiła się do konkursu, chociaż jest profesjonalną modelką

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

[tabs tab1=”W stronę marzeń – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.