„Maria z przedmieścia” – Odcinek 83: Niezapowiedziane wizyty

W 83. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Soraya okłamuje Maríę, żeby jej dokuczyć. Emisja 7 stycznia 2019 o godz. 16.00 w Czwórce.

Ojciec Honorio zapewnia Nanda o niewinności Maríi, jednak chłopak nie chce mu uwierzyć na słowo. Po wypadku samochodowym Tita zostaje przewieziona do szpitala. Jej stan jest ciężki. Gonzalo upewnia się, czy María nie zmieniła zdania w sprawie ich ślubu. Luis Fernando budzi się w łóżku Sorai z ciężkim bólem głowy. Kobieta usiłuje wmówić mu, że spędzili noc. I chociaż on nie daje się nabrać, nie zniechęca się przed podjęciem kolejnych prób usidlenia mężczyzny.

Veracruz przekonuje Agripinę, że powinna odwiedzić Maríę w więzieniu i poprosić ją o przebaczenie. Penélope znęca się nad Maríą. Próbuje w ten sposób pokazać jej swoją wyższość. María przekazuje do rąk Lupe kolejny list napisany do Nanda. Agripina idzie za radą Veracruz. Po rozmowie z Maríą zaczyna wierzyć w jej niewinność. Lupe zabiera Alicię i Esperanzę do dzielnicy, w której mieszka Nanda. Młodzi są szczęśliwi z ponownego spotkania. Soraya odwiedza Maríę w zakładzie karnym, żeby jej dokuczyć. Zapowiada, że spodziewa się dziecka Luisa Fernanda, a Nando wkrótce zamieszka razem z nimi. María ostrzega Sorayę, że ją zabije, jeśli odbierze jej syna.

Penélope wykrada pieniądze z pensji jednej ze strażniczek i podrzuca do walizki Maríi. Gracia przygląda się jej. Następnie Penélope donosi na Maríę i ta zostaje zabrana do gabinetu dyrektorki. Soraya zleca Cirilowi zabicie Esperanzy. On jednak uprzedza kobietę o grożącym jej niebezpieczeństwie. Agripina przekazuje Nandowi list od Maríi. Chłopak wzrusza się. Po przeczytaniu listu postanawia zobaczyć się z matką. María wzrusza się na widok syna. Wita go mocnym uściskiem. Oboje płaczą.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.