Lucrecia przekonuje ojca, aby przyjął Isaura i ocenił jego szanse na przejście operacji plastycznej. Alberto pragnie się dowiedzieć, czy Vanessa zamierza poddać się badaniom. Hilda mówi mu, że znalazła inny sposób na zaradzenie problemom synowej – Edson zabrał ją na odprężający wypad do spa. Syn Mariny zostaje ochrzczony. Prudencia namawia córkę, żeby pozwoliła Luisowi wziąć udział w chrzcinach. Isauro śledzi Marinę na każdym kroku.

Alberto zjawia się na przypadkiem przyjęciu z okazji chrztu syna. Nikt nie poinformował go o uroczystości. Prudencia wyjaśnia, że o niczym mu nie mówiła, ponieważ Marina go o to prosiła. Ricardo ma pretensję do Alberta, że nie potrafi przyjąć do wiadomości, że Marina nie chce mieć z nim nic wspólnego. Alberto zbywa go, aby porozmawiać z Margaritem. Toribio przeżywa kolejne załamanie nerwowe na widok Luisa. Nazywa go diabłem. Przypomina sobie jak w przeszłości go postrzelił. Luis posądza go o mówienie nieprawdy i odchodzi.

Marina jest przekonana o prawdomówności Toribia. Nie rozumie, dlaczego Luis nigdy nie zaoferował pomocy Toribiowi, skoro łączyła ich przyjaźń. Albertowi nie udaje się zmusić Luisa, żeby opowiedział o wypadku Toribia. Marina prosi Prudencię, żeby wyciągnęła z męża prawdę. Luis wraca pamięcią do dnia, w którym postrzelił Toribia.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.