„Maria z przedmieścia” – Odcinek 81: Przyjęte oświadczyny

W 81. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: María zgadza się zostać żoną Gonzala. Emisja 3 stycznia 2019 o godz. 16.00 w Czwórce.

Nandowi jest przykro z powodu tego, co zrobiła María. Myśli, że przestał ją kochać. Agripina pogłębia jego uczucie żalu do matki zgryźliwymi komentarzami. Caridad uprzedza ją, że nadejdzie dzień, w którym uderzy się w pierś za to oczernianie Maríi. Aldo zadręcza się myślą, że powinien był powiedzieć Abelardowi prawdę o Sorai. Obawia się płynących z tego konsekwencji. Jerry namawia go, żeby zdobył się na szczerość przed ojcem, a ten doceni jego lojalność. Przypomina mu, żeby pomyślał o dobru Tity.

Penélope zakłóca spokój Maríi przebywającej w karnej celi. Nie spodziewa się, że napotka opór rywalki, gotowej na wszystko, by nie dać się nastraszyć. Abelardo pyta Esperanzę, czy naprawdę spadła ze schodów. Po zbadaniu Alicii lekarz mówi Abelardowi, że dziewczyna ma szansę na odzyskanie władzy w nogach. Luis Fernando upija się z tęsknoty za Maríą. Boi się stracić ukochaną żonę. María modli się o siłę, aby przetrwać pobyt w zakładzie karnym. Wierzy, że postępuje właściwie i swoim poświęceniem uchroni syna przed aresztowaniem. Ojciec Honorio oświadcza dyrektorce zakładu karnego, że María wzięła na siebie winę za zbrodnię, której nie popełniła. María ma zwidy. Jej oczom ukazuje się Calixta. Rosenda oblewa ją zimną wodą, żeby się ocknęła.

Tita słyszy jak Verónica namawia Clementego do zatrzymania Tity w Paryżu. Otwarcie sprzeciwia się temu pomysłowi i oświadcza, że znajdzie sposób, aby wrócić do Meksyku. Fernando przekonuje syna, że powinien walczyć o Maríę. Niestety, Luisowi Fernando nie udaje mu się niczego wskórać. María wciąż podejrzewa męża o romans z Sorayą. Nie chce, żeby Nando zamieszkał z jej największą pod jednym dachem, jeśli zostanie żoną Luisa Fernanda. Aldo decyduje się na rozmowę z Abelardem. María obiecuje Gonzalowi, że zostanie jego żoną, gdy tylko rozwiedzie się z Luisem Fernandem.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.