„W stronę marzeń” – Odcinek 26: Zazdrość Cassandry

W 26. odcinku telenoweli „W stronę marzeń”: Cassandra niszczy suknię Elizy z zazdrości. Emisja 3 stycznia 2019 o godz. 15.50 w iTVN .

Fabinho przeprasza Jonatasa za swoje zachowanie. Proponuje mu, żeby przejął więcej obowiązków przy jego projekcie. Modelki losują kolory strojów, w których wystąpią. Cassandra nie jest zadowolona z wyboru i zazdrości Elizie. Wesley i Cascudo sprzeczają się o Jennifer. Montanha, nowy nauczyciel wychowania fizycznego, rozdziela ich i zachęca do aktywnego udziału w zajęciach. Na koniec nagradza Janainę i Wesleya. Cascarudo odmawia przyjęcia medalu. Arthur uprzedza Rafaela, żeby nie flirtował z Elizą.

Carolina postanawia zwolnić Lu. Leila proponuje Jonatasowi, żeby udali się z kamerą do sąsiedztwa. Fabinho natychmiast robi się zazdrosny. Rafael przekonuje Carolinę, aby zatrudniła Leilę, żeby uratować w ten sposób Lu. Cassandra zamyka Elizę w łazience i niszczy jej kreację. Kiedy prawda szybko wychodzi na jaw, musi się gęsto tłumaczyć przed Cassandrą. Błaga ją, żeby nie usuwała jej z konkursu i obiecuje posłuszeństwo. Arthur pomaga Elize uratować sukienkę.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

[tabs tab1=”W stronę marzeń – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.