Ricardo przypomina Albertowi, że jakiś czas temu zapytał go o jego uczucia do Mariny. Chciał w ten sposób przekonać się, czy powinien się od niej odsunąć. Ponieważ nie otrzymał odpowiedzi, uznał że on już jej nie kocha, dlatego teraz nie życzy sobie, żeby do niej przychodził ani kręcił się blisko jego gabinetu. Edson zabiera Vanessę na wieczorny wypad z kolegami. W trakcie spotkania jeden z nich próbuje dotknąć Vanessę. Ponieważ Edon tego nie widzi, nie wierzy żonie, gdy zgłasza mu skargę. Kobieta przy pierwszej okazji opuszcza tawernę.

Paulino całuje namiętnie Anitę. Zapomina się jednak i nazywa ją Vanessą. Anita zwraca się do niego z pretensjami. Wypomina mu, że wciąż myśli o Vanessie, chociaż zapewniał ją, że o niej zapomniał. Soledad sugeruje Anicie, żeby uzbroiła się w cierpliwość, a z czasem Paulino pokocha ją mocniej niż Vanessę. Edson wraca pijany do domu. Uderza żonę za to, że wystawiła go przed kolegami i wyszła bez słowa pożegnania. Dziewczyna dostaje kolejny atak nerwicy. Alberto skarży się Erickowi na Ricarda, który czuje się nowym panem Mariny i zakazł mu zbliżać się do niej.

Erick przypomina przyjacielowi, że rozstał się z Mariną, a na dodatek związał z inną kobietą. Powinien posłuchać rady Ricarda i zapomnieć o Marinie. Alberto przychodzi z wizytą lekarską do Vanessy. Dziewczyna żali się, że nie ma więcej cierpliwości do męża, którego szczerze nienawidzi. Prosi go, żeby zabrał ją z domu i umieścił w szpitalu. Alberto sugeruje jej, żeby przekonała męża do odbycia terapii małżeńskiej. Vanessa odmawia. Oznajmia, że żadna terapia nie wyleczy jej z miłości do Paulina. Nadchodzi dzień chrztu syna Mariny. Luis ośmiela się prosić córkę, żeby pozwoliła mu wziąć wnuka na ręce.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.