„W stronę marzeń” – Odcinek 25: Przed konkursem

W 25. odcinku telenoweli „W stronę marzeń”: Eliza ma tremę przed pierwszą próbą. Emisja 2 stycznia 2019 o godz. 15.50 w iTVN .

Jonatas mści się na Jacaré. Riscado powstrzymuje kolegę przed popełnieniem szaleństwa. Lu przyłapuje Rafaela na flirtowaniu z Iasmin. Udaje nieprzejętą, lecz później wyznaje Maxowi i Adele, że przeżyła rozczarowanie. Fabinho nie chce, żeby Jonatas towarzyszył mu podczas spotkania. Lorena wypytuje Arthura o stosunki Caroliny z Germanem. Mężczyzna zaprzecza jakoby łączył ich romans. Fabinho, Leila i Jamaica trafiają do aresztu za znieważenie władzy.

Cassandra wdaje się w kłótnię z Elizą. Natasha zapowiada, że będzie sprawiedliwym jurorem. Arthur radzi Elizie, żeby wypoczęła przed zaplanowaną na następny dzień próbą. Lorena zapowiada Pietrowi, że zniszczy Carolinę. Germano zawiadamia Lili o zatrzymaniu Fabinha. Podczas gdy ona udaje się na komisariat w towarzystwie Rafaela, on kontaktuje się z Jontasem. Chłopak wyjaśnia całe zajście z Gilmarem. Zé Pedro wyciąga Fabinha i jego przyjaciół z aresztu.

Fabinho wdaje się w spór z ojcem. Jest zazdrosny, gdy ten wychwala Jonatasa. Grozi odejściem z domu. Germano przyznaje się do błędu. Cida przygląda się, jak Eliza spędza przyjemnie czas w towarzystwie Arthura.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

[tabs tab1=”W stronę marzeń – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.