Gonzalo proponuje Maríi, żeby po rozwodzie z Luisem Fernandem została jego żoną. Ona nie odmawia. Co więcej, insynuuje że z czasem mogłaby go nawet pokochać. Esperanza posądza Sorayę o zabicie Oscara. Zarzuca kobiecie, że pozbyła się męża, żeby dobrać się do jego majątku. Więźniarki zaprzyjaźnione z Penélope dokuczają Maríi z pomocą strażniczki Rosendy.

Luis Fernando upija się alkoholem i po raz kolejny ląduje w łóżku z Sorayą. Podstępna kobieta chwali się upojną noc Carlocie, niedyskretnej służącej, która przy pierwszej okazji donosi o tym Maríi. Luis Fernando i jego ojciec przychodzą do domu Agripiny, żeby namówić Nanda na odwiedzenie Maríi. Chłopak nie chce z nimi pójść, bowiem dalej obwinia matkę o zabicie Sorai. Penélope pozbywa się listu napisanego przez Maríę do syna. Więźniarki wszczynają kolejną bójkę. María zostaje obciążona winą i skazana przez Rosendę na odsiadkę w karnej celi.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.