Prudencia dopytuje się Vanessy o powód przerwania podróży poślubnej. Ona mówi jedynie, że wychodząc za mąż za Edsona, była przekonana, że ją kocha, tymczasem tak nie jest. Ukrywa przed nią fakt, że mąż się nad nią znęca. Luis chwali się Albertowi, że Marina zaprosiła go na ceremonię chrztu wnuka oraz o urządzanym z tej okazji przyjęciu. Próbuje w ten sposób pokazać chłopakowi, że Marina jest o wiele lepszą córką niż on był synem, gdyż potrafiła mu wybaczyć.

Susana skarży się córce, że matka Edsona odesłała ją do pracy, gdy dowiedziała się o jej prośbie o comiesięczną pensję. Prosi Vanessę, żeby podarowała jej biżuterię, którą mogłaby sprzedać, aby mieć pieniądze na utrzymanie. Angustias karci Susanę, że wciąż nie daje spokoju córce i zadręcza ją swoimi żądaniami po tym wszystkim, co dla niej zrobiła. Isauro wpada na pomysł znalezienia pracy w tym samym szpitalu, w którym pracuje Marina, żeby mógł mieć ją pod kontrolą.

Toribio dostaje ataku, gdy słyszy głos Luisa. Lucrecia przyznaje się Albertowi, że nie wiedziała, że Toribio pracował dla ojca Luisa. Nie udaje jej się dowiedzieć niczego więcej o łączącej ich znajomości. Ricardo nakazuje Albertowi trzymać się z dala od Mariny.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.