María prosi Gonzala, żeby przygotował jej pozew rozwodowy, gdyż nie kocha już męża i chce od niego odejść. Caridad, sąsiadka Agripiny, donosi Veracruzowi, że María dostarczyła przez Lupe list dla Nanda. Agripina podarła list na kawałki i nie wspomniała o nim chłopcu. Penélope żąda od Maríi zwrotu noża. Ona odmawia, gdyż zdążyła już pozbyć się niebezpiecznego narzędzia. Soraya umieszcza dwie tarantule pod pokrywką do talerza ze śniadaniem dla pasierbicy. To część jej planu, aby doprowadzić Alicię do szaleństwa.

Esperanza ucieka z kliniki, w której odbywała leczenie. Gonzalo uprzedza Sorayę, później zaś Luisa Fernanda, że María chce się rozwieść. Penélope wykrada Maríi zdjęcie Luisa Fernanda i chwali się innym więźniarkom, że łączyła ich bliska więź, kiedy pracowała w jego domu jako guwernantka. Luis Fernando nie zgadza się na rozwód z Maríą. Gonzalo uświadamia go, że żona jest w posiadaniu dowodu jego niewierności. Mecenas Armenteros zapowiada Sorai, że zabierze Alicię do lekarza, aby przeszła operację nóg. Pod nieobecność pasierbicy okrutna macocha podkłada do jej pokoju tarantule.

Luis Fernando odwiedza Maríę w zakładzie karnym, ale ona nie chce z nim rozmawiać. Abelardo nie traktuje poważnie Alicii, gdy ta opowiada mu o tarantulach. Esperanza zjawia się w domu Sorai i chce zająć się opieką Alicii. Gonzalo pyta Maríę, czy zgodziłaby się zostać jego żoną po rozwodzie z Luisem Fernandem.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

POLECAMY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.