„W stronę marzeń” – Odcinek 24: Zdjęcie maski

W 24. odcinku telenoweli „W stronę marzeń”: Lili ujawnia swoją niechęć do Caroliny. Emisja 28 grudnia 2018 o godz. 15.50 w iTVN .

Eliza i Arthur wyciągają Jonatasa z pożaru. Arthur odwozi chłopaka do domu jego matki. Germano wypomina Jonatasowi, że okłamał wszystkich, żeby pomóc Fabinhowi. Następnie ujawnia prawdę, czym ośmiesza syna przed pracownikami. Lili daje Carolinie jasno do zrozumienia, że za nią nie przepada. Uprzedza, że będzie broniła swoich interesów.

Carolina wyjawia Pietrowi, że boi się stracić spółkę z Bastille przez zazdrość Lili. Kobieta zgadza się zatrudnić Rafaela pod warunkiem, że utrzyma Lili w ryzach, aby nie przysparzała jej problemów. Tymczasem Lili prosi Rafaela, żeby miał na oku Germana i Carolinę. Iasmin uświadamia Lu, że jej pomysł z udawaniem przyjaciółki Rafaela, żeby go zdobyć, nie przynosi rezultatu.

Eliza wyjaśnia Jojo, dlaczego mieszka w domu jej ojca. Arthur prosi Jonatasa, żeby dał spokój Elizie. Chłopak obiecuje, że nigdy więcej nie będzie jej zawracał głowy w godzinach pracy. Rafael flirtuje z Iasmin. Jonatas naskakuje na Jacaré.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

[tabs tab1=”W stronę marzeń – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.