María zostaje zatrzymana przez policję po tym jak przyznała się do zabicia Calixty. Soraya zleca detektywowi zbadanie przeszłości Nanda. Lupe uświadamia Victorię, że María wzięła na siebie winę za śmierć Calixty, żeby kryć Nanda. Luis Fernando wyjaśnia Veracruzowi i Agripinie, że wierzy w niewinność syna, dlatego tym bardziej nie mogą dopuścić do jego zatrzymania. Jako że w przeszłości chłopak był notowany, trudno byłoby mu dowieść swej uczciwości.

Gonzalo próbuje pomóc Maríi. Luis Fernando nakreśla synowi obecną sytuację oraz składa obietnicę, że wyjdą z niej obronną ręką. Murillo nie jest przekonany o winie Maríi. Alicia wraca do domu Sorai wbrew swojej woli. Macocha z miejsca oświadcza dziewczynie, że gorzko zapłaci za wytoczenie jej procesu. María okłamuje Gonzala. Wmawia mu, że zabiła Calixtę, ponieważ pomyliła ją z Sorayą. Toña, Caridad, Agripina, Veracruz oraz ich sąsiedzi nachodzą Sorayę w jej domu i żądają wycofania oskarżenia przeciwko Nandowi. Victoria prosi Clementego oraz Verónicę, żeby zabrali Titę do siebie, gdyż jest przygnębiona. Naprawdę zależy jej na tym, aby dziewczyna przekonała się do swoich biologicznych rodziców.

Luis Fernando nie wierzy, gdy María zapewnia go o swojej winie. Wypiera się rzekomego romansu z Sorayą, o który posądza go żona. Veracruz, Agripina i Toña przekonują Sorayę do wycofania oskarżenia. Później dowiadują się od sąsiadki, że to nie Nando lecz María będzie sądzona w sprawie o zabicie Calixty. María jest rozczarowana postawą Nanda, który zdaje się wierzyć w jej winę i oznajmia, że nigdy nie wybaczy jej popełnionej zbrodni.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.