„Maria z przedmieścia” – Odcinek 74: Podstęp Sorai

W 74. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Soraya podstępem ściąga Luisa Fernanda do swojego łóżka. Emisja 18 grudnia 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

Soraya posądza Nanda o zabicie jej matki. Wmawia policjantowi, że sama była jego celem, a on popełnił błąd, zabijając w nieoświetlonym pokoju niewłaściwą osobę. Zeznaje również, że widziała kogoś uciekającego po ciemku. Nando zauważa zniknięcie portfela. Na próżno próbuje go znaleźć. Soraya zeznaje policji, że Nando naszedł ją wcześniej w domu i zagroził jej, co mogą potwierdzić świadkowie – służąca Amelia i szofer Cipriano. Policja uprzedza kobietę, że potrzebuje dowodów, żeby oskarżyć chłopaka. Po ich odejściu Soraya sięga po portfel Nanda.

María dowiaduje się od rodziców o zabójstwie Calixty. Boi się, że Nando może być zamieszany w tę zbrodnię. Aldo opowiada ojcu o nikczemności Sorai. Tita odbywa podróż z biologicznymi rodzicami, żeby zapomnieć o Aldzie. Soraya próbuje zastraszyć Maríę. Insynuuje, że jej syn zabił Calixtę. María uważa, że sama Soraya mogła dopuścić się zabójstwa, gdyż wcześniej znęcała się już nad matką.

Soraya wręcza policji portfel Nanda. Gonzalo i Luis Fernando udają się do baru. Kiedy ten drugi upija się do utraty przytomności, Gonzalo odwozi do go mieszkania Sorai. Ona, z pomocą Cipriana, układa mężczyznę na łóżku. Policja zjawia się w domu Maríi i wypytują o Nanda. W tym samym momencie Soraya dzwoni do Maríi, aby oznajmić jej, że leży w łóżku z Luisem Fernandem.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.