„Światło twoich oczu” – Odcinek 69: Łzy panny młodej

W 69. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Vanessa szykuje się do ślubu. Emisja 11 grudnia 2018 o godz. 17.00 w Czwórce.

Yolanda sugeruje Paulinowi, żeby zaprosił Anitę i przekonał się, czy coś między nimi zaiskrzy. On odpowiada, że traktuje ją jedynie jak przyjaciółkę, albowiem beznadziejnie kocha Vanessę, chociaż przysparza mu cierpienia. Alberto skarży się Erickowi, że Ricardo stał się obrońcą Mariny i jej bliskich. Jest przekonany, że zależy mu na czymś więcej niż jej przyjaźni.

Alberto pyta Ricarda, czy doniósł już Marinie o jego nowej narzeczonej. Ten odpowiada przecząco i wyjaśnia, że wcale mu na tym nie zależy, podobnie jak Marinie, która przestała się już nim interesować. Wyjaśnia, że sprowadził ją do szpitala, aby doprowadzić do ich pojednania. Ponieważ przekonał się, że do niego nie dojdzie, postanowił dać sobie szansę z Mariną i zrobi wszystko, żeby zdobyć jej miłość. Alberto wyznaje Erickowi, że nie zamierza rywalizować z Ricardem o Marinę. Erick uświadamia kolegę, że wciąż kocha Marinę i powinien się zdecydować, czy będzie o nią zabiegał, czy raz na zawsze się wycofa.

Alebrto wyjawia Lucrecii, że Marina była jego żoną i podziwia ją za sposób w jaki poradziła sobie ze ślepotą. Jednakże, pewne sprawy wciąż sprawiają mu ból i wolałby o nich nie rozmawiać, gdyż należą już do przeszłości. Lucrecia pyta go, czy powinna martwić się o jego uczucie do Mariny. On odpowiada, że nie, gdyż ich związek się zakończył. Nadchodzi dzień ślubu Vanessy. Dziewczyna wcale nie chce wychodzić za mąż. Widok Paulina czekającego na nią pod domem doprowadza ją do płaczu.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.