Yolanda sugeruje Paulinowi, żeby zaprosił Anitę i przekonał się, czy coś między nimi zaiskrzy. On odpowiada, że traktuje ją jedynie jak przyjaciółkę, albowiem beznadziejnie kocha Vanessę, chociaż przysparza mu cierpienia. Alberto skarży się Erickowi, że Ricardo stał się obrońcą Mariny i jej bliskich. Jest przekonany, że zależy mu na czymś więcej niż jej przyjaźni.

Alberto pyta Ricarda, czy doniósł już Marinie o jego nowej narzeczonej. Ten odpowiada przecząco i wyjaśnia, że wcale mu na tym nie zależy, podobnie jak Marinie, która przestała się już nim interesować. Wyjaśnia, że sprowadził ją do szpitala, aby doprowadzić do ich pojednania. Ponieważ przekonał się, że do niego nie dojdzie, postanowił dać sobie szansę z Mariną i zrobi wszystko, żeby zdobyć jej miłość. Alberto wyznaje Erickowi, że nie zamierza rywalizować z Ricardem o Marinę. Erick uświadamia kolegę, że wciąż kocha Marinę i powinien się zdecydować, czy będzie o nią zabiegał, czy raz na zawsze się wycofa.

Alebrto wyjawia Lucrecii, że Marina była jego żoną i podziwia ją za sposób w jaki poradziła sobie ze ślepotą. Jednakże, pewne sprawy wciąż sprawiają mu ból i wolałby o nich nie rozmawiać, gdyż należą już do przeszłości. Lucrecia pyta go, czy powinna martwić się o jego uczucie do Mariny. On odpowiada, że nie, gdyż ich związek się zakończył. Nadchodzi dzień ślubu Vanessy. Dziewczyna wcale nie chce wychodzić za mąż. Widok Paulina czekającego na nią pod domem doprowadza ją do płaczu.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

POLECAMY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.