„Maria z przedmieścia” – Odcinek 69: Próba ucieczki

W 69. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Nando i Alicia zostają parą. Soraya próbuje uciec z Meksyku. Emisja 11 grudnia 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

Abelardo nie przyjmuje przestrogi Luisa Fernanda. Wierzy, że Soraya nie jest zła i zamierza bronić ją w sądzie. Tita i Victoria zabierają Alicię do Esperanzy, która wciąż leży w szpitalu w ciężkim stanie. Abelardo ułatwia Sorai wyjście na wolności. Kobieta natychmiast rzuca się do ucieczki. Próbuje opuścić kraj samolotem, ale zostaje zatrzymana. Nando opowiada Ticie o pomocy Alda. Dziewczyna ma nadzieję, że wszyscy mu wybaczą, a on zgodzi się zostać przynajmniej jej przyjacielem.

Fernando usiłuje przetłumaczyć Alicii, że nie może milczeć i musi złożyć zeznania. Ona odmawia ze względu na przysięgę daną Bogu, że nie oskarży Sorai, jeśli uratuje Esperanzę. Abelardo uświadamia Sorayę, że ucieczką tylko pogorszyła swoją obecną sytuację. Teraz nie wolno jej opuścić aresztu aż do zakończenia procesu. Esperanza cierpi na amnezję pourazową. Alicia jest smutna, ponieważ guwernantka jej nie rozpoznaje. Aldo prosi Abelarda, żeby zostawił sprawę Sorai, jednak on dalej wierzy w niewinność kobiety. María motywuje Sorayę, żeby wzięła się w garść, aby lekarze mogli potwierdzić, że jest zdrowa na umyśle.

Nando zostaje pozbawiony możliwości wystąpienia jako świadek strony oskarżającej, ponieważ jego ojciec jest oskarżycielem. Tita jest rozczarowana zachowaniem Alda. Zarzuca mu tchórzostwo, gdyż nie ma odwagi publicznie stawić czoła Abelardowi. Soraya wdaje się w zacięta kłótnię z inną więźniarką. Nando wyznaje Alicii, że ją kocha. Obiecuje, że wkrótce odmieni się jej los i wezmą ślub. Luis Fernando uważa, że będzie lepiej, jeśli proces się przeciągnie, aby Esperanza mogła dojść do siebie i złożyć zeznania obciążające Sorayę. María i Luis Fernando pytają Nanda, czy naprawdę kocha Alicię. Pierwsza rozprawa w sprawie Sorai ma rozpocząć się za piętnaście dni.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.