Marina wyznaje Yolandzie, że w końcu zobaczyła mężczyznę, który skradł jej pierwszy pocałunek i obiecywał walczyć o ich miłość. Był wspomnieniem, które teraz przybrało twarz. W dodatku okazało się, że pracują w tym samym szpitalu. Yolanda zakazuje Marinie rezygnowania z pracy, gdyż w ten sposób pozwoliłaby, żeby dalej niszczył jej życie. Doktor Zamudio oznajmia córce, że Alberto postanowił opuścić szpital z prywatnych powodów. Lucrecia oznajmia, że zrobi wszystko, aby nakłonić go do zmiany zdania.

Alberto wyjawia matce, że spotyka się z Lucrecią. Prudencia jest zaskoczona, albowiem nie spodziewała się, że po rozstaniu z Mariną tak szybko zwiąże się z inną kobietą. Encarnación także namawia Marinę do pozostania w szpitalu ze względu na syna. Radzi jej, żeby odstawiła na bok uczucia i nauczyła się żyć ze świadomością, że będzie widywała Alberta na co dzień. Yolanda wmawia Marinie, że Alberto próbuje ukryć przed nią, że ma nową narzeczoną. Marina wyrzuca sobie, że była naiwna, kiedy uwierzyła w jego miłość. Przy pierwszej okazji oświadcza Albertowi, że zostaje w szpitalu i nie przejmuje się tym, że będą się widywać. Sugeruje, żeby kontaktowali się ze sobą tylko w sprawach zawodowych, aby każde z nich mogło wieść własne życie.

Luis oznajmia Paulinowi, że Vanessa wychodzi za mąż oraz że osobiście poprowadzi ją do ołtarza. Ricardo mówi matce, że Alberto ma nową dziewczynę, co znaczy że zapomniał o Marinie. Uznaje zatem, że ma otwartą drogę do serca Mariny. Luis zajmuje się śledzeniem żony.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

POLECAMY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.