Brzydula Betty w Nowym Jorku

Elyfer Torres zagra Betty w realizowanym przez Telemundo remake’u „Brzyduli”. Na pierwszym planie pojawią się Erick Elías, Saúl Lisazo i Aarón Díaz.

W studiu Telemundo ruszyły zdjęcia do telenoweli „Betty en NY”, remake’u kolumbijskiej „Brzyduli”. W emblematyczną i sympatyczną postać Betty wcieli się Elyfer Torres („La piloto”). Młoda meksykańska aktorka była wielką nieobecną podczas oficjalnej prezentacji produkcji. Telewizja stara się w ten sposób utrzymać w tajemnicy jej charakteryzację. Przynajmniej do czasu premiery.

Scenarzyści telenoweli, Sandra Velasco („Pustynna miłość”), Valentina Parraga („Hacjenda La Tormenta”, „Zorro”) i Alejandro Vergara („Oblicza miłości”), bazują na formacie stworzonym przez Fernanda Gaitána. W odróżnieniu od pierwowzoru nowa Betty jest Meksykanką, mierzącą się z aktualnymi problemami mieszkańców ogromnej metropolii – Nowego Jorku. To młoda i inteligentna dziewczyna, która podążą za marzeniami w świecie pełnym uprzedzeń. Po sześciu miesiącach daremnych starań o posadę, odrzucana zawsze z powodu swojego wyglądu, zgadza się przyjąć pracę na stanowisku znacznie poniżej swoich możliwości. Wstępuje w szeregi domu mody V&M Fashion jako osobista sekretarka prezesa. Chociaż bywa poniżana i wyśmiewana z powodu braku stylu, nie zamierza dać się wciągnąć w wojnę pozorów. Będzie musiała zrozumieć, że szerokie kompetencje i wielkie plany na rozwój nie przydają się, gdy w poszukiwaniu miłości.

Erick Elías, Aarón Díaz i Héctor Suárez Gomís (fot. People en Español)

Podczas prezentacji przedstawieni zostali aktorzy oraz bohaterowie „Betty en NY”. I tak oto Erick Elías zagra prezesa domu mody Armanda Mendozę, Sabrina Seara jego dziewczynę Marcelę, a Saúl Lisazo jego ojca Roberta. Mauricio Garza wcieli się w najlepszego przyjaciela brzyduli Nicolása, natomiast postać jej nieśmiałego brata Ricarda wykreuje Aarón Díaz. Role czarnych charakterów Hugona Lomardiergo i Patricii Fernández powierzono Héctorowi Suárezowi Gomísowi oraz Sylvii Sáenz. Grupę sympatycznych sekretarek, psiapsiółek Betty, stworzą Jeimy Osorio (jako Mariana), Sheyla Tadeo (jako Bertha), Isabel Moreno (jako Inesita), Amaranta Ruiz (“jako Sofia), Valeria Vera (jako Sandra) i Daniela Tapia (jako Aura Maria).

Na dalszym planie pojawią się, m.in. Mauricio Henao, Gloria Peralta, Pepe Suárez, Verónica Schneider, Rodolfo Salas, Freddy Flórez, Candela Márquez, Jaime Aymerich, Polo Monárrez, Rykardo Hernández, Paloma Márquez i Jimmie Bernal. Reżyserią zajmą się Gustavo Loza, Fez Noriega i Luis Manzo. Nad powodzeniem realizacji czuwa Miguel Varoni, niegdyś aktor, a od kilku lat jeden z czołowych producentów Telemundo.

Poniżej wersja demonstracyjne telenoweli „Betty en NY” przygotowana na potrzeby ostatniej prezentacji ramówki amerykańskiej stacji.

[tabs tab1=”Demo” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2] [/tab]
[/tabs]


Comment

  1. Hmm, ciekawe. Zobaczymy czy okaże się lepsza od kolumbijskiej wersji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.