„Maria z przedmieścia” – Odcinek 68: Pokrzyżowane plany

W 68. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Soraya zostaje zatrzymana przez policję. Emisja 10 grudnia 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

Soraya pragnie za wszelką cenę nie dopuścić, by prawda o tym, co wydarzyło się w jej domu wyszła na jaw. Aldo obawia się, że kobieta zszarga dobre imię jego ojca. Nie wierzy w jej obietnice, że tak się nie stanie. Nando wyjawia Maríi, że został zraniony przez Sorayę. Błaga matkę, żeby pomogła mu zabrać Alicię z domu Sorai, gdyż ona i Esperanza są w niebezpieczeństwie. Soraya zmyśla historyjkę, aby oszukać policję – zamierza zeznać, że w przypływie szaleństwa Alicia strąciła Esperanzę ze schodów oraz zaprzeczyć jakoby Nando był w jej domu.

Luis Fernando wysyła policjanta Camila Macíasa do domu Sorai, aby przeprowadził postępowanie. Sam nie chce brać w nim udziału, ponieważ planuje wystąpić jako oskarżyciel w sprawie przeciwko kobiecie, jeśli zeznania Nanda się potwierdzą. Aldo zapowiada Sorai, że gdyby nie pamięć o ojcu, opowiedziałby policji o jej występkach. Postanawia jednak usunąć się w cień i wyjechać z Meksyku. María składa wizytę Sorai, aby zapowiedzieć jej, żeby przygotowała się na swój koniec, albowiem zapłaci za wszystko, co zrobiła. Doktor Junco radzi Sorai, żeby umieściła Esperanzę w szpitalu i sama zgłosiła wypadek policji.

Nando wyjaśnia Victorii, że Aldo stanął w jego obronie. Soraya zaprzecza wydarzeniom przedstawionym przez policjanta Macíasa. Insynuuje, że ktoś mści się na niem i próbuje ją pogrążyć. Mimo wszystko, Alicia i Esperanza zostają zabrane do szpitala, zaś ona sama zostaje zatrzymana na czas postępowania. Soraya przekupuje lekarza, żeby zeznał, że Esperanza spadła ze schodów. Kontaktuje się z Armenterosem i prosi go, żeby wyciągnął ją z aresztu. Luis Fernando proponuje mężczyźnie, że opowie mu, co zdarzyło się naprawdę, aby zdecydował, czy chce bronić Sorai.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.