Marina przyjmuje zaproszenie od doktora Bazána. Alberto posyła kwiaty Lucrecii na dowód przyjaźni. Erick uświadamia go, że dziewczyna może opacznie zrozumieć jego gest. Urzędnik państwowy szuka Isaura w jego domu. Ramona zbywa go – wmawia mu, że lekarz udał się na wizytę do odległej wioski i nie wiadomo kiedy wróci. Następnie zawiadamia Isaura o wizycie urzędnika. Encarnación nie jest zadowolona z obecności Mariny w domu syna. Ricardo wyjaśnia jej, że dziewczyna została bez środków do życia i potrzebuje spokoju oraz opieki.

Zacarias rozkazuje Margaritowi naprawić płot. Chce go w ten sposób zwabić w pułapkę. Urzędnik informuje Isaura, że Marina życzy sobie, aby nie zbliżał się do niej. Isauro ani myśli uszanować woli dziewczyny. Oznajmia Ramonie, że sprzeda dom i zamieszka w stolicy, aby być bliżej Mariny. Ramona usiłuje przetłumaczyć mu, że powinien posłuchać urzędnika, gdyż Marina nigdy nie będzie należała do niego. Alberto uświadamia Lucrecię, że choć czuje się znakomicie w jej towarzystwie, nie zostaną parą, ponieważ wciąż rozmyśla o innej kobiecie.

Ricardo zdejmuje bandaże z oczu Mariny. Dziewczyna jest przestraszona. Nie wie, co dzieje się z jej oczami. Lekarz wyjaśnia jej, że zaczyna widzieć światło.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.