Soraya wdraża swój plan zemsty. Dzwoni do Nanda, żeby zaproponować mu spotkanie. Alicia poznaje Nanda i jest nim zauroczona. Soraya próbuje uwieść Nanda. Aby jej uległ, podaje mu alkohol. Tita wybiera się do kina z babcią. Spotykają Alda, który działa w zmowie z Sorayą. Ma on dopomóc jej w zemście i rozkochać w sobie Titę. Szofer Sorai odbiera Nanda ze szkoły i zabiera go na kolejne spotkanie z kobietą. Nando dowiaduje się, że Alicia jest pasierbicą Sorai. Kobieta wmawia mu, że dziewczyna jest chora na umyśle.

Luis Fernando i Victoria martwią się, gdy Nando wraca późno do domu i jest pijany. Carlota mówi Urbanowi, że zachowanie Nanda przypomina jej Luisa Fernanda, który w przeszłości także nie stronił od alkoholu. Victoria prosi Carlotę, żeby nie wspominała Maríi o incydencie z Nandem. Chłpak obiecuje babci, że nigdy więcej nie przysporzy jej zmartwień. Aldo czeka na Titę pod szkołą. Proponuje jej wspólny wyjście do kina. Alicia wyznaje Esperanzie, że chciałaby zaprzyjaźnić się z Nandem. Tita wyjawia babci, że spodobał jej się chłopak o imieniu Aldo.

Soraya denerwuje się, gdy Nando do niej nie wraca. Victoria wspomina synowi, że chciałaby zaprosić Alda, aby go poznać. Nando nie przestaje rozmyślać o Sorai, jednak postanawia nie spotykać się z nią więcej. Luis Fernando uprzedza córkę, że Aldo nie jest dla niej odpowiednim towarzystwem. Zdesperowana brakiem wieści o Nandie Soraya postanawia do niego zadzwonić. Nando wyjawia ojcu, że otrzymał telefon od Sorai, ponieważ się przyjaźnią. Luis Fernando błaga syna, aby nigdy więcej nie umawiał się z Sorayą. Później mówi matce, że przeszył go dreszcz na wieść, że Nando spotkał się z Sorayą.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.