„W stronę marzeń” – Odcinek 4: Dawny romans

W 4. odcinku telenoweli „W stronę marzeń”: Carolina i Arthur zbliżają się do siebie. Emisja 27 listopada 2018 o godz. 15.50 w iTVN .

Jacaré i Braço przyglądają się Elizie śpiącej na ulicy. Policjant budzi ją i nakazuje jej udać się do schroniska. Ponieważ brakuje w nim wolnych łóżek, dziewczyna układa się do snu przed wejściem do restauracji Hugona. Śni jej się, że wraca do domu i ojczym wydaje ją Peçanhi. Hugo oferuje pomoc dziewczynie. Gdy tylko wspomina o policji, ona rzuca się do ucieczki. Jonatas wychodzi z rodzeństwem na imprezę. Jennifer przebiera się i wskakuje na scenę. Rozgniewany Wesley ściąga ją i odpycha od niej Cascuda.

Carolina wyznaje Lili, że przedłożyła karierę nad rodzinę i teraz tego żałuje, gdyż chciałaby zostać matką. Bastille i agencja modelek Totalmente demais tworzą jedną spółkę. Gilda prosi Dina, żeby zapomniał o Elizie. Jonatas ponownie spotyka Elizę na ulicy. Ona nie zwraca na niego uwagi. Chłopak orientuje się, że Jacaré ją śledzi i na wszelki wypadek podąża za nią. Kiedy Jacaré i Braço zaczepiają ją, podejmuje interwencję.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

[tabs tab1=”W stronę marzeń – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.