Eliza zmierza do pensjonatu w Rio de Janeiro poleconym jej przez Bina. Jonatas pomaga jej w znalezieniu drogi. Arthur zastaje Germana przy drzwiach do pokoju Caroliny. Jacaré grozi Jonatasowi. Eliza kontaktuje się telefonicznie z matką. Kobieta wyjaśnia jej, że znalazła się w poważnych tarapatach. Dino pragnie ukarać Elizę. Dziewczyna zostaje posądzona o próbę zabójstwa oraz kradzież.

Lu zjawia się w siedzibie agencji modelek. Rafael przyjmuje ją i próbuje podsunąć jej wizytówkę Carolinie. Eliza zostaje okradziona przez recepcjonistkę pensjonatu. Kiedy Jonatas podchodzi do niej na ulicy, dziewczyna zachowuje się wobec niego arogancko. On nie zraża się i przedstawia się jej jako „przedsiębiorca uliczny”. Lili opowiada Arthurowi o śmierci Sofii. Towarzystwo mężczyzny pomaga jej zapomnieć na chwilę o troskach.

Rosângela uważa, że Jonatas się przepracowuje. Radzi chłopakowi, żeby nie ograniczył się do pracy w pobliżu domu. Eliza orientuje się, że została okradziona. Urządza awanturę recepcjonistce. Przybywa policja i wyprowadza ją z pensjonatu. Carolina mówi Arthurowi, że zastanawia ją, jak wyglądałoby ich życie, gdyby nie przerwali swojego romansu. Dino grozi Elizie przez telefon. Dziewczyna spędza noc na ulicy. Jacaré przygląda się jej.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

[tabs tab1=”W stronę marzeń – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

POLECAMY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.