„Światło twoich oczu” - Odcinek 57: Isauro odnajduje Marinę | novela.pl

„Światło twoich oczu” – Odcinek 57: Isauro odnajduje Marinę

novela.pl 16 listopada 2018 0

W 57. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Isauro oznajmia Marinie, że pragnie uznać jej syna. Emisja 23 listopada 2018 o godz. 17.00 w Czwórce

„Światło twoich oczu” – Odcinek 57: Isauro odnajduje Marinę

Prudencia deklaruje chęć pokrycia kosztów operacji Mariny, ale dziewczyna wyjaśnia, że zdążyła już dojść do porozumienia w tej kwestii z doktorem Bazánem. W tej sytuacji matka prosi o możliwość towarzyszenia córce w tak ważnym momencie. Margarito i Yolanda wspierają Marinę finansowo i moralnie. Życzą jej, żeby operacja zakończyła się sukcesem. Isauro nakazuje Zacariasowi obserwować Margarita i Yolandę. Domyśla się, że znają miejsce przebywania Mariny i doprowadzą go do niej. W zamian za pomoc obiecuje szczodre wynagrodzenie.

Lucrecia uwodzi Alberta. Po operacji doktor Bazán informuje bliskich Mariny, że pomimo drobnych komplikacji operacja przebiegła pomyślnie. Luis proponuje Susanie, żeby została jego sekretną kochanką. Zapewnia, że hojnie się jej odwdzięczy. Kobieta prosi o czas do namysłu. Dodatkowo okłamuje Luisa, że spotyka się z kimś, żeby wzbudzić jego zazdrość. Erasmo uprzedza Margarita, że Zacarias chce zmarnować zbiory Paulina. Wyjaśnia, że nakłonił pozostałych pracowników do dalszego korzystania z nawozu Paulina oraz przekonał ich, żeby przytakiwali na wszystko, co poleci im wykonać Zacarias, aby nie wzbudzać podejrzeń.

Isauro dociera do Mariny. Dziewczyna wpada w przerażenie, gdy ten składa jej niezapowiedzianą wizytę w szpitalu. Zapowiada, że pragnie naprawić swój błąd i uznać ich dziecko. Marina usiłuje przetłumaczyć mężczyźnie, że ojcem jej syna jest Alberto, lecz on upiera się przy swoim.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

Komentarze »


X