Prudencia deklaruje chęć pokrycia kosztów operacji Mariny, ale dziewczyna wyjaśnia, że zdążyła już dojść do porozumienia w tej kwestii z doktorem Bazánem. W tej sytuacji matka prosi o możliwość towarzyszenia córce w tak ważnym momencie. Margarito i Yolanda wspierają Marinę finansowo i moralnie. Życzą jej, żeby operacja zakończyła się sukcesem. Isauro nakazuje Zacariasowi obserwować Margarita i Yolandę. Domyśla się, że znają miejsce przebywania Mariny i doprowadzą go do niej. W zamian za pomoc obiecuje szczodre wynagrodzenie.

Lucrecia uwodzi Alberta. Po operacji doktor Bazán informuje bliskich Mariny, że pomimo drobnych komplikacji operacja przebiegła pomyślnie. Luis proponuje Susanie, żeby została jego sekretną kochanką. Zapewnia, że hojnie się jej odwdzięczy. Kobieta prosi o czas do namysłu. Dodatkowo okłamuje Luisa, że spotyka się z kimś, żeby wzbudzić jego zazdrość. Erasmo uprzedza Margarita, że Zacarias chce zmarnować zbiory Paulina. Wyjaśnia, że nakłonił pozostałych pracowników do dalszego korzystania z nawozu Paulina oraz przekonał ich, żeby przytakiwali na wszystko, co poleci im wykonać Zacarias, aby nie wzbudzać podejrzeń.

Isauro dociera do Mariny. Dziewczyna wpada w przerażenie, gdy ten składa jej niezapowiedzianą wizytę w szpitalu. Zapowiada, że pragnie naprawić swój błąd i uznać ich dziecko. Marina usiłuje przetłumaczyć mężczyźnie, że ojcem jej syna jest Alberto, lecz on upiera się przy swoim.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.