„W stronę marzeń” – Odcinek 2: W ucieczce

W 2. odcinku telenoweli „W stronę marzeń”: Eliza ucieka z domu, aby uniknąć więzienia. Emisja 23 listopada 2018 o godz. 15.40 w iTVN .

Gilda przykuwa uwagę Elizy swoim ubraniem. Arthur zakłada się z Caroliną o to, że Germano przyjdzie po nią do samolotu. Ponieważ wygrywa zakład, Carolina będzie musiała zaśpiewać i zatańczyć sambę. Max umawia się z Lu. Udają się do Lapy, gdzie poznają Rafela. Chłopak właśnie wrócił z podróży do Europy, która miała mu pomóc w wymazaniu z pamięci epizodu z przeszłości. Lu daje się namówić na pójście do domu Rafela, pomimo ostrzeżeń Maxa. Natarczywy klient wytrąca Elizę z równowagi. Po pracy dziewczyna relaksuje się przy grze w bilarda na zaproszenie Delegada.

Dino wślizguje się do łazienki, w której kąpie się Eliza. Dziewczyna reaguje krzykiem na widok ojczyma. Gilda wchodzi do środka i policzkuje Elizę, czego później żałuje. Jacaré próbuje napaść na Lu. Jonatas włącza alarm i płoszy złodziejaszka. Rafael dowiaduje się, że Lu pracuje jako asystentka Caroliny. Prosi ją o numer telefonu. Rodzina Bastille wraz z ekipą modelek spędzają czas w Australii. Lili doskonale bawi się w towarzystwie Arthura. Germano obiecuje Carolinie, że odwiedzi ją w jej pokoju. Lili wzrusza się gdy wspomina córkę.

Dino ponownie osacza Elizę. Tym razem w kuchni. W obronie własnej dziewczyna sięga po butelkę i grozi mu. Mężczyzna uderza się w głowę i traci przytomność. Gilda nakazuje dziewczynie uciekać, jeśli nie chce trafić do więzienia. Daje jej pieniądze na drogę. Lu zauważa, że Rafael wcale nie jest nią zainteresowany i skupia większą uwagę na Maxie. Carolina śpiewa i tańczy dla Arthura, żeby spłacić dług. On nagrywa ją telefonem i zamieszcza wideo w internecie. Eliza opuszcza dom.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

[tabs tab1=”W stronę marzeń – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.