Soraya jest przekonana, że wszyscy nabrali się na jej udawaną skruchę. María nie może uwierzyć własnym oczom, gdy spotyka Sorayę w swoim domu. Z niedowierzaniem słucha o jej rzekomej przemianie, gdyż w jej oczach zobaczyła nienawiść. Verónica i Clemente namawiają Titę do odbycia wspólnej podróży do Europy. Dziewczyna prosi o czas do namysłu.

Nando wyznaje Ticie, że wpadła mu w oko Soraya oraz że ona także sprawiała wrażenie zainteresowania jego osobą. Soraya poznaje Alda, syna mecenasa Armenterosa. Oferuje mu pieniądze w zamian za pomoc. María wspomina Luisowi Fernandowi o zauroczeniu, jakiemu uległ Nando na widok Sorai. Przeczuwa, że kobieta nie była z nimi szczera i prawdziwym motywem jej powrotu jest zemsta. Soraya postanawia odegrać się na Maríi, uderzając tam, gdzie zaboli ją najmocniej – w Nanda.

Alicia rozpacza nad swoim losem. Nie chce spędzić reszty życia przykuta do wózka inwalidzkiego, zdana na łaskę Sorai. María widzi jak Luis Fernando przytula Sorayę. Nie wyciąga pochopnych wniosków, albowiem ufa mężowi. Intryguje ją natomiast, co skłoniło Sorayę do powrotu po tylu latach i żąda wyjaśnień. Soraya wylewa krokodyle łzy i wyraża nadzieję, że pewnego dnia otrzyma jej przebaczenie.

Esperanza przejmuje się sytuacją Alicii. Prosi Sorayę, żeby zabrała dziewczynę do lekarza, aby ją zbadał i ocenił jej szanse na powrót do pełnej sprawności, jednak ta zupełnie ją ignoruje. Tita mówi Maríi, że nie chce rezygnować z nazwiska De la Vega. Soraya ujawnia Armenterosowi swoją nienawiść do Luisa Fernanda i Maríi.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.