„Światło twoich oczu” - Odcinek 5: Wspólny taniec | novela.pl

„Światło twoich oczu” – Odcinek 5: Wspólny taniec

novela.pl 4 września 2018 0

W 5. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Marina zjawia się na przyjęciu Alberta na hacjendzie. Emisja 11 września 2018 o godz. 16.55 w Czwórce

„Światło twoich oczu” – Odcinek 5: Wspólny taniec

Damiana usiłuje zniechęcić Marinę do pójścia na przyjęcie, mówiąc jej, że nie ma odpowiedniego stroju. Jednak dziewczyna nie rezygnuje tak łatwo i oświadcza, że znajdzie dla siebie coś stosownego. Kobieta domyśla się, że jej podopieczna darzy Alberta uczuciem, jakiego wcześniej nie zaznała, albowiem dotąd Paulino skutecznie odstraszał wszystkich zalotników. Chcąc zaoszczędzić jej cierpienia, uświadamia ją, że ona i Alberto pochodzą z dwóch różnych światów. Mariana uspokaja matkę zapewnieniem, że łączy ich jedynie przyjaźń.

Susana i Vanessa przyjeżdżają na hacjendę La Añoranza. Dziewczynie wpada w oko Paulino, jednak dla zachowana pozorów zgrywa przed nim damę. Alberto uprzedza Vanessę, żeby nie igrała z mieszkańcami okolicy, albowiem łatwo ich urazić. Jej zdaje się być to na rękę. Wyraża nadzieję, że po ślubie nigdy więcej nie będą musieli wracać na wieś. Alberto jest innego zdania. Przyznaje, że urzekły go okolice hacjendy.

Toribio przekazuje Marinie sukienkę oraz buty od Yolandy. W trakcie przyjęcia Vanessa upija się i ubliża zaproszonym gościom. Susana wyprowadza ją z salonu. Marina dotrzymuje danego słowa i zjawia się na przyjęciu. Alberto natychmiast podrywa ją do tańca. Romantyczną chwilę przerywa im Paulino. Zatroskany o Marinę chłopak namawia ją, żeby wróciła do domu i nie sprawiła zawodu matce. Alberto proponuje, że ją odwiezie. Paulino próbuje go zbyć, aby samemu zatroszczyć się o przyjaciółkę.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

Komentarze »


X