Między Luisem Fernandem a jego ojcem dochodzi do zaciętej wymiany zdań. Vanessa i Vladimir zmuszeni są interweniować. Victoria i Soraya obarczają Maríę winą za zaistniałe nieporuzmienia. Dziewczyna prosi don Fernanda, żeby pozwolił jej wrócić na przedmieścia, ale on kategorycznie odmawia. Uznaje, że najlepszym sposobem na zaradzenie atakom ze strony niezadowolonych członków rodziny będzie ignorowanie ich. Soraya proponuje Victorii i Luisowi Fernandowi, aby wspólnymi siłami pozbyli się Maríi. Guadalupe wyjawia Maríi, że Luis Fernando jest taki zgorzkniały, ponieważ został oszukany przez kobietę. Brenda chwali się Delii, że dla kaprysu znów rozkocha w sobie Luisa Fernanda.

Lupe obawia się, że María straci głowę dla Luisa Fernanda i ściągnie na siebie cierpienie. María broni się przed Victorią, gdy ta chce wypuścić z klatki jej papużki. Ostatecznie kobieta nakazuje Urbanowi usunąć ptaki z domu. María rzuca się z pięściami na Luisa Fernanda. Vladimir pociesza dziewczynę w trudnych chwilach. Obiecuje jej, że nigdy nie zachowa się wobec niej niegodziwie, ponieważ ją kocha. Ona wyznaje mu, że także nie jest jej obojętny, ale traktuje go jak przyjaciela.

Fernando uprzedza Victorię i Luisa Fernanda, że sprowadzi papużki Maríi z powrotem i obdaruje dziewczynę kolejnymi zwierzątkami. Oznajmia również, że nie udzieli więcej synowi pomocy finansowej, czym naraża się na gniew żony. Kobieta utwierdza się w przekonaniu, że należy czym prędzej pozbyć się protegowanej męża. Vladimir wyznaje Maríi, że jest w niej zakochany. Luis Fernando słyszy jak María mówi, że jest w nim zakochana. Wykorzystuje naiwność dziewczyny, aby skraść jej pocałunek.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.