Prudencia spieszy donieść Angustias, że widziała akuszerkę, która odbierała poród jej córki. Angustias wyjaśnia jej, że Damiana nie umarła, jednak wyprowadziła się z miasteczka. Przy okazji prosi ją o wybaczenie za zuchwały czyn, jakim była zamiana niemowląt. Prudencia uspokaja służącą, że nie żywi do niej urazy, ponieważ ofiarowała jej syna, którego kocha nad życie. Mimo wszystko, nie może przestać rozmyślać o córce. Mariana składa kwiaty na grobie swoich domniemanych rodziców. Margarito orientuje się, że Paulino traktuje Marinę inaczej niż dotychczas i nie jest z tego zadowolony. Isauro proponuje Marinie przeprowadzkę do miasta, aby mogła pobierać dalszą naukę. Jest gotowy opłacić wyjazd oraz pobyt zarówno jej, jak i Domindze.

Luis i Alberto oferują finansowe wsparcie Damianie. Właściciel hacjendy mówi kobiecie, że jeśli będzie w potrzebie, zawsze może zapukać do drzwi jego domu. Ona odpowiada, że odebrała już godziwą zapłatę w dniu narodzin Alberta. Mariana wspomina matce o namowach Isauara na wyjazd do miasta. Damiana sprzeciwia się temu pomysłowi. Dodaje przy tym, że nie będą już cierpiały niedostatku, albowiem ktoś obiecał im pomoc w sprzedaży. Marina ucieka przed Albertem. Chłopak dogania ją i proponuje rozmowę. Oferuje dziewczynie swoją przyjaźń, a żeby zdobyć jej zaufanie, składa obietnicę, że nigdy więcej nie sięgnie po broń. Po powrocie do domu Marina opowiada matce o spotkaniu z Albertem. Wspomina, że chłopak zaprosił ją na przyjęcie w swoim domu.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.