„Maria z przedmieścia” - Odcinek 4: Protegowana czy córka? | novela.pl

„Maria z przedmieścia” – Odcinek 4: Protegowana czy córka?

novela.pl 3 września 2018 0

W 4. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Luis Fernando zarzuca ojcu, że María jest jego nieślubną córką. Emisja 10 września 2018 o godz. 15.55 w Czwórce

„Maria z przedmieścia” – Odcinek 4: Protegowana czy córka?

Luis Fernando oświadcza Sorai, że jej ciąża nie jest wystarczającym powodem, aby wziął ją za żonę. Victoria usiłuje wmówić ojcu Honorowi, że Fernando ma nieczyste intencje wobec Maríi. Ksiądz obiecuje kobiecie, że zabierze dziewczynę z domu. María zostaje obsypana podarunkami od Fernanda i Vanessy. Otrzymuje nawet dwie kozy, które zostają umieszczone w zagrodzie tuż za domem. Luis Fernando przyznaje rację Vladimirowi, że María wygląda nienagannie, gdy jest wykąpana i uczesana. Domyśla się, że jego brat zadłużył się w dziewczynie, chociaż nie chce tego przyznać.

Luis Fernando nie może podnieść się po ostatnim zawodzie miłosnym. Postanawia odegrać się za zdradę Brendy na przyszłej kobiecie, jaka pojawi się w jego życiu. Ojciec Honorio prosi Fernanda, żeby przyprowadził z powrotem Maríę. Sugeruje mężczyźnie, że ich relacje mogłyby wzbudzać podejrzenia. Obruszony komentarzem księdza Fernando oznajmia, że jeśli straci Maríę, znajdzie inną dziewczynę w podobnej sytuacji i zaoferuje jej pomoc. María zabiera szczotkę do swojego pokoju, na wypadek gdyby Luis Fernando znów wślizgnął się do środka i próbował ją skrzywdzić.

María pragnie uszykować się na obiad. Nie wie, jak korzystać z przyborów do makijażu, ani jak gustownie się ubierać. Po zejściu do jadalni wystawia się na pośmiewisko. Luis Fernando nie szczędzi jej przykrych słów. Vanessa i Vladimir oferują dziewczynie pomoc. W trakcie obiadu Luis Fernando wdaje się w kłótnię z ojcem, za co zostaje spoliczkowany. Opuszcza jadalnię, ale nie daje za wygraną. Wyczekuje ojca poza domem, aby pomówić z nim jak mężczyzna z mężczyzną.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

Komentarze »


X