Alberto i Marina zostają małżeństwem. Susana uspokaja Vanessę, że nie powinna przejmować się Mariną, gdyż ma ona swojego opiekuna i pocieszyciela. Prudencia zwierza się Angustias ze swoich trosk. Po tym, co powiedziała Marinie syn nie tylko nie chce jej wybaczyć, ale także nie chce jej widzieć. Służąca podpowiada jej, żeby uzbroiła się w cierpliwość. Uświadamia ją, że Marina zachowała się dobrodusznie i nie nastawiła syna przeciwko niej, lecz stanęła w jej obronie.

Baldomero cieszy się z poprawy stanu zdrowia Domingi. Z niecierpliwością wyczekuje dnia, w którym poprosi Marinę, aby udzieliła im błogosławieństwa. Marina pragnie być przykładną żoną dla Alberta. Chce znaleźć dla siebie pracę i wspierać męża w jego dążeniach. Alberto mówi jej, że w pierwszej kolejności musi ukończyć studia. Angustias wstawia się za Prudencią u Alberta. Przekonuje chłopaka, że jego matka żałuje tego, co zrobiła i boi się, że nigdy jej nie wybaczy. Alberto odpowiada, że nie żywi urazy do matki, a przy okazji wyjawia w sekrecie Angustias, że wziął cichy ślub z Marina.

Prudencia nakazuje Susanie nie wtrącać się do spraw Alberta i Vanessy. Alberto informuje Marinę, że wyjawił Angustias ich sekret o ślubie. Przekonuje ją, żeby nie miała oporów przed poproszeniem go o pomoc, gdy tylko będzie jej potrzebowała. Baldomero mówi Margaritowi, że nie musi więcej troszczyć się o Damianę, albowiem odtąd osobiście się nią zaopiekuje. Susana dowiaduje się, że Alberto i Marina wciąż są razem. Angustias mówi Prudencii, że Damiana i Mariana zamieszkały u Baldomera.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.