Alberto domyśla się, że Marina coś przed nim ukrywa. Przypomina jej, że łączy ich miłość i dlatego jej nie zostawi. Prudencia wyjawia Susanie, że poprosiła Marinę, aby zerwała z Albertem i jest jej z tego powodu źle. Susana uważa, że postąpiła słusznie. Jej zdaniem nie ma powodu, by przejmować się losem biednej wieśniaczki, o której Alberto prędko zapomni. Prudencia uważa jednak inaczej. Wierzy, że Marina jest dobrą dziewczyną i darzy jej syna szczerym uczuciem, które on odwzajemnia.

Paulino zwierza się ojcu, że ostatnia rozmowa z Vanessą ostudziła jego zapadł do realizowania planów. Margarito przekonuje syna, że nie powinien przejmować się niczym zdaniem i robić to, co uważa za słuszne, a pewnego dnia w jego życiu pojawi się kobieta godna jego miłości. Alberto przekonuje Marinę do spędzenia wspólnej nocy. Dziewczyna zgadza się. Susana powtarza Vanessie to, co powiedziała jej Prudencia o swojej rozmowie z Mariną. Vanessa nie wierzy, że Marina zerwie z Albertem.

Alberto wręcza Marinie pierścionek zaręczynowy i prosi ją o rękę. Ona zgadza się zostać jego żoną. Później wspomina Yolandzie o intymnych chwilach spędzonych z Albertem. Oświadcza, że nie dotrzyma słowa danego Prudencii i nie zostawi Alberta. Susana dochodzi do wniosku, że jeśli Marina i Alberto ze sobą zerwą, Vanessa powinna wykorzystać ten moment i pocieszyć chłopaka, aby on znów zwrócił na nią uwagę. Zwłaszcza, że lada chwila zostaną bez dachu nad głową.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.