Luis Fernando wyjaśnia Maríi, że adoptował dziewczynkę, aby zastąpiła jej utracone dziecko. Ona początkowo odmawia podjęcia się opieki nad niemowlęciem. Później zmienia zdanie, ale uprzedza męża, że nie zastąpi ono ich syna. Agripina wyprawia chrzciny Nandowi i nadaje chłopcu swoje nazwisko. María zapewnia Lupe, że po opuszczeniu szpitala powierzyła swoje dziecko nieznajomej kobiecie z parku. Razem wyruszają na poszukiwanie Nanda. Penélope wykorzystuje okazję, aby zbliżyć się do Luisa Fernanda i nastawić go przeciwko Maríi. Wmawia mu, że jego żona wciąż wymaga opieki i powinna wrócić do kliniki.

Mija siedem lat. Przez cały ten czas María nie przestawała chodzić do parku w nadziei, że w końcu odnajdzie syna. Tak się jednak nie stało. Vladimir ożenił się i został ojcem bliźniaków. Tymczasem Vanessa wyszła za mąż za Pedra. Luis Fernando namawia Maríę, aby postarali się o kolejne dziecko, jednak ona wzbrania się z obawy, że powtórzy się historia z Nandem. Pomimo młodego wieku Nando pomaga Agripinie w pracy. María poznaje Nanda na rynku. Przez chwilę łudzi się, że odnalazła syna, ale on zapewnia ją, że ma już matkę.

Carlota wyjawia Penélope, że Luis Fernando od dawna nie sypia z Maríą. Nando zdobywa sympatię Maríi, Luisa Fernanda i Tity. Luis Fernando pragnie wesprzeć finansowo chłopca i jego matkę. Penélope proponuje Luisowi Fernandowi wspólny wypad, ale spotyka ją odmowa. Nando zaprasza Maríę do swojego domu.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.