Luis oczekuje, że Alberto wpierw zdobędzie specjalizację lekarską, zaś dopiero potem zdecyduje się na małżeństwo. Tłumaczy synowi, że nie sprzeciwiał się przyśpieszeniu daty ślubu z Vanessą, gdyż w przeciwieństwo do Mariny jego poprzednia narzeczona od dawna była uważana za członka rodziny. Marina będzie musiała udowodnić im, że jest właściwą kandydatką. Vanessa wmawia Paulinowi, że go nie kocha i wykorzystała go, aby zapomnieć o Albercie. Obwieszcza mu, że nie upadnie tak nisko, aby umawiać się z biedakiem.

Isauro informuje Alberta, że wręczył Marinie całą niezbędną dokumentację. Dodaje, że zależy mu na szczęściu dziewczyny i jeśli ona uważa, że zazna je u jego boku, nie będzie zgłaszał sprzeciwu. Prudencia daje do zrozumienia Marinie, że chociaż została przyjęta na hacjendzie, ona i Luis nie zgadzają się na jej związek z Albertem. Wyjaśnia, że jej mąż zadał sobie wiele trudu, aby przystać na pomysł Alberta, ponieważ chłopak zagroził odejściem z domu. Przy okazji przekonuje ją, że miłość to za mało, aby dwoje ludzie było razem i namawia ją do zostawienia Alberta. Marina obiecuje, że tak zrobi.

Marina zrywa z Albertem. Deklaruje, że nigdy nie przywyknie do zwyczajów ludzi z jego sfer oraz że nie chce zachowywać pozorów, ani tym bardziej wyjeżdżać do miasta.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.