Chito chce donieść policji o porzuconym niemowlęciu. Toña ostrzega chłopaka, że jeśli ośmieli się ją wydać, oskarży go o współudział w kradzieży w sklepie spożywczym. Luis Fernando rozmyśla o tym, co usłyszał od Pénelope. Lupe radzi dziewczynie, żeby nie wtykała nosa w nieswoje sprawy. Ma wyrzuty sumienia, że zarekomendowała ją do pracy w rezydencji. Raymunda zmusza Verónicę do oddania córki do sierocińca. Doktor Carreras uspokaja Luisa Fernanda, że stan zdrowia Maríi nie jest tak poważny, jak się obawiał – pacjentka ma słabe nerwy, ale nie cierpi na żadną chorobę patologiczną.

Verónica nie ma odwagi walczyć o swoją córkę i oddaje ją do sierocińca. Luis Fernando postanawia okazać Maríi bezwarunkowe wsparcie i otoczyć miłością, ale nie powiększać z nią rodziny z obawy przed tym, że ich dziecko wdałoby się w matkę. Carlota oczernia Maríę w oczach Penélope. Nazywa ją karierowiczką, która szybko awansowała do wyższych sfer. Agripina tak bardzo zżywa się z Nando, że nie dopuszcza do siebie myśli, że któregoś dnia musiałaby go oddać.

Luis Fernando adoptuje córkę Veróniki. María wyjawia mężowi, że oddała ich syna pod opiekę nieznajomej kobiecie, ale on jej nie wierzy. Sądzi, że to jedynie wytwór jej wyobraźni. Agripina i Veracruz zbierają pieniądze na zorganizowanie chrztu Nanda. María nie zgadza się na propozycję doktora Carrerasa o adoptowaniu innego dziecka. Chce odzyskać własnego syna. Fernando i Victoria decydują się na powrót do Meksyku po tym, jak dowiadują się o problemach Maríi i Luisa Fernanda. María postanawia w tajemnicy przed mężem kontynuować poszukiwania syna. Po powrocie do domu prosi Luisa Fernanda, aby był dla niej cierpliwy. Wzrusza ją widok adoptowanego niemowlęcia, jednak szybko orientuje się, że to nie jej syn.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.