Alberto wypytuje Marinę o okoliczności, w jakich zastała matkę. Dziewczyna wyjaśnia, że wszystkie przedmioty w domu były poprzewracane, jednak nic nie zginęło, co zaprzecza podejrzeniom włamania w celu rabunkowym wysnutym przez Toribia. Przejmuje się tym, że Luis już wie, gdzie mieszka i proponuje Albertowi wspólną ucieczkę. Wspomina mu o propozycji Isaura, jednak Alberto z miejsca ją odrzuca. Chłopak oświadcza, że opowiedział ojcu o łączącym ich uczuciu oraz gotowości zrobienia wszystkiego, aby byli razem.

Alberto oznajmia Isaurowi, że Marina i jej matka nie będą dłużej mieszkały w skromnej chatce. Lekarz uprzedza chłopaka, że jego ojciec prędzej czy później rozdzieli ich ze sobą. Marina okazuje wdzięczność Isaurowi za wszystko, co dla niej zrobił oraz prosi, aby uszanował fakt, że odtąd Alberto będzie sprawował nad nią opiekę. Angustias informuje Prudencię, że jej mąż dowiedział się, gdzie mieszkają Damiana i Marina oraz nakazał je wypędzić. Dodaje również, że Damiana została ranna głowę, gdy stawiała opór. Susana przypomina Vanessie o wcześniejszym ostrzeżeniu – jeśli znów spotka się z Paulinem, nakaże Luisowi wyrzucić chłopaka oraz całą jego rodzinę z hacjendy.

W rozmowie z synem Luis okazuje zainteresowanie Mariną. Oznajmia, że chciałby przekonać się, czym tak bardzo go zachwyciła i proponuje, żeby zaprosił ją na kolację. Susana mówi Albertowi, że wciąż będzie kochała go jak syna i życzy mu szczęścia, nawet jeśli nie zwiąże się z Vanessą. Yolanda przekonuje Marinę, żeby zgodziła się przyjąć zaproszenie na kolację u rodziny Ocaranza i walczyła o swojego chłopaka. Wspomina jej, że nie musi przejmować się Vanessą, gdyż ta jest zakochana w Paulinie. Luis wyjawia Isaurowi, że obrał nową strategię, aby doprowadzić do rozstania Alberta i Mariny.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.