María zostaje umieszczona w klinice psychiatrycznej. Lupe relacjonuje Luisowi Fernandowi ostatnie wydarzenia. Uświadamia go w jak wielkim był błędzie i namawia do odbycia rozmowy z ojcem Honoriem. Agripina obawia się, że jeśli odda niemowlę do domu dziecka, zostanie posądzona o jego kradzież. Zatrzymuje je i postanawia wychować jak swoje. Ojciec Honorio pomaga Luisowi Fernandowi zrozumieć, że był niesprawiedliwy dla Maríi.

María przypomina sobie, że oddała Fernanda pod opiekę Agripinie. Luis Fernando odwiedza żonę w klinice. Odbywają szczerą rozmowę i wyjaśniają nieporozumienia. Luis Fernando obiecuje żonie, że odnajdzie ich syna. María nie wyjawia mu, co z nim zrobiła. Penélope zdobywa pracę w domu rodziny De la Vega z polecenia Lupe. Dziewczyna okazuje zainteresowanie Luisem Fernandem.

María żałuje, że odzyskała trzeźwość umysłu. Myśl o tym, co zrobiła z dzieckiem nie daje jej spokoju. Przy pierwszej okazji Penélope próbuje namącić w głowie Luisowi Fernandowi. Wmawia mu, że María najpewniej nigdy nie będzie w pełni zdrowa, a ich dzieci mogą odziedziczyć chorobę po matce. Doktor Carrera i María postanawiają nie informować Luisa Fernanda o tym, co stało się z Fernandem.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.