„Maria z przedmieścia” - Odcinek 24: Ucieczka Maríi | novela.pl

„Maria z przedmieścia” – Odcinek 24: Ucieczka Maríi

novela.pl 1 października 2018 0

W 24. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: María oddaje syna pod opiekę nieznajomej kobiecie. Emisja 8 października 2018 o godz. 16.00 w Czwórce

„Maria z przedmieścia” – Odcinek 24: Ucieczka Maríi

Luis Fernando nie okazuje zrozumienia żonie. María pragnie dać mu jeszcze jedną szansę na przemyślenie swojego zachowania. Fernando domyśla się, że synowa coś przed nim ukrywa, ponieważ nie wyjechała do Brazylii. Carlota insynuuje, że María spodziewa się dziecka Vladimira. Doktor Suárez uprzedza Lupe, że María jest przygnębiona i powinna unikać nieprzyjemnych sytuacji.

María otrzymuje list od męża z żądaniem rozwodu. Luis Fernando deklaruje, że nie uzna jej dziecka i sugeruje, żeby poprosiła o to Vladimira. Zdesperowana María wybiega z domu. Powtarza sobie, że musi zniknąć. W końcu traci przytomność. Lupe, Felipa i Urbano są zaniepokojeni jej zniknięciem. Rozpoczynają poszukiwania.

María zostaje zabrana na salę porodową. W majaczeniach wyznaje, że nie chce, aby jej dziecko przyszło na świat i pragnie umrzeć. Lupe obdzwania wszystkie szpitale. María wydaje na świat syna. Tuż po porodzie opuszcza szpital, chociaż jej stan psychiczny wymaga dalszej obserwacji. Zadręcza się tym, co powiedział jej Luis Fernando. W parku spotyka kobietę o imieniu Agripina. Powierza jej pod opiekę swojego syna Fernanda i znika bez śladu. Agrapina godzinami oczekuje na jej powrót. Veracruz, jej przyjaciel, namawia ją, aby zabrała niemowlę do domu.

Niedługo potem María odzyskuje przytomność. Orientuje się, że nie ma ze sobą dziecka. Wpada w desperację. Próbuje ukraść cudze dziecko, za co zostaje zatrzymana przez policję. Luis Fernando wraca do Meksyku, aby dopiąć formalności związanych z rozwodem. Lupe oznajmia, że María uciekła z domu i nie mają o niej żadnych wieści.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

Komentarze »


X