Toribio odradza Marinie przeprowadzki do domu doktora Isaura, gdyż uważa, że jest złym człowiekiem. Prudencia naciska na Alberta, żeby nie odchodził i porozmawiał z ojcem. Chłopak uważa, że nic nie wskóra, albowiem Luis nie potrafi słuchać, a jedynie wydawać rozkazy. Susana proponuje Albertowi, że porozmawia z jego ojcem i spróbuje go udobruchać.

Susana mówi Luisowi, że Prudencia przekonała Alberta, aby pozostał na hacjendzie, jednak to od niego zależy, czy nie zmieni zdania. Mężczyzna oznajmia, że nie okaże słabości przed synem i nie zaakceptuje Mariny. Susana uświadamia go, że wystarczy jeśli przekona Alberta, że jest po jego stronie. Margarito przyznaje się Luisowi, że od początku wiedział, gdzie mieszkają Damiana i Mariana, albowiem sam zaoferował im schronienie w chatce po tym jak spłonął ich dom, jednak ośmielił się ukryć prawdę z obawy, że wyrządzi im krzywdę. Luis próbuje opanować swoją złość i oświadcza, że choć życzyłby sobie innej synowej, nie skrzywdziłby Mariny oraz wyraża zgodę, aby razem z matką pozostały w chatce, dopóki nie znajdą innego domu.

Isauro ostrzega Luisa, żeby trzymał syna z dala od Mariny, jeśli chce ocalić własną skórę. Sugeruje, że kiedy Damiana dojdzie do siebie, może oskarżyć go o napaść. Luis nie czuje się odpowiedzialny za incydent w chatce. Oświadcza jednak, że zrobi wszystko, aby odseparować Marinę od Alberta. Alberto zapewnia Marinę, że Damianie nic nie grozi i wkrótce odzyska siły. Susana chwali Luisa za to, że pozwolił Marinie i Damianie pozostać na swojej ziemi.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.