Lupe wyjawia Victorii, że Soraya i Calixta podawały truciznę Maríi. Wspomina jej również o łączących je pokrewieństwie. Tuż przed śmiercią Soraya uprzedza Luisa Fernanda, że nic nie ocali Maríę przed śmiercią. Luis Fernando odkrywa, że Osvaldo był kochankiem Sorai i ponosi winę za jej śmierć. María zdobywa się na szczerą rozmowę z Vladmirem. Wyznaje mu, że jej serce należy do Luisa Fernanda. Vladimir postanawia odejść z domu i nigdy nie wracać.

María i Luis Fernando pobierają się. Fernando czuje się dumny z syna, także dlatego, że odniósł zawodowy sukces i otworzy filię jego firmy w Brazylii. Dzięki temu Victoria i on będą mogli bez obaw wyjechać na rok do Europy. Vanessa i Pedro obiecują pisać do siebie, aby nie stracić kontaktu. Luis Fernando wyjeżdża do Brazylii, żeby zająć się sprawami firmy. María zostaje sama. Chociaż jest smutna, pociesza ją myśl, że za miesiąc znów będą razem. Vladimir wraca niespodziewanie z podróży. Prosi Maríę o przebaczenie za swoją natarczywość oraz nieobecność na jej ślubie.

Lot Luisa Fernanda do Brazylii zostaje odwołany. Po powrocie do domu mężczyzna zastaje żonę i bratem razem i zarzuca im romans. Nie słucha ich wyjaśnień i obrzuca oboje obelgami. Wkrótce potem María odkrywa, że jest w ciąży. Leci do Brazylii, aby podzielić się dobrą wiadomością z mężem. Przeżywa rozczarowanie, gdy ten odtrąca ją i posądza, że spodziewa się dziecka jego brata.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.